BARSTOLAR, ett par, "Slab Bar Stool", Tom Dixon, 2000-tal.

Ek. Fyrdelade fötter. Fotstöd i metall. Höjd 75 cm.

Bruksslitage. Några stötmärken och fläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK