TAKAMPEL, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft. Höjd 64 cm.

Stomme av mässing. Behängd med prismor. Rödtonad glasskål. Två ljuspunkter. Diameter 45 cm.

Ej funktionstestad. Repor och märken.

Lähtöhinta
2 500 SEK