BYRÅ, Karl-Johan, 1800-talets första hälft.

Rektangulär. Fanerad med björk. Beslag av mässing. Höjd 80, längd 96, djup 51 cm. Nyckel finns.

Smärre skador. Repor. Slitage. Senare beslag. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK