SYBORD, nyrokokostil, omkring 1900-tal.

En låda med mindre fack i. Fyrdelad fot. Längd 50, bredd 40, höjd 75 cm.

Bruksslitage. Senare bemålning. Färgbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK