KORGSOFFA, 1900-tal.

KORGSOFFA, 1900-tal.

Sits i rotting. Svängda former. Längd 145 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Skador i lacken samt mindre skador i rottingen.

Lähtöhinta
2 000 SEK