NYCKELSKÅP, Karl Johan stil, 1800-talets andra hälft.

Björk. Dörr med infällt spegelglas. Bakomliggande krokar för nycklar. Bredd 37. Djup 10. Höjd 48 cm.

Slitage. Repor och märken. Något maskstunget. Torrsprickor.

Lähtöhinta
2 000 SEK