Empire

(1810-1840)
Empire
(1810-1840)

KARMSTOL, Karl-Johan, 1800-talets första hälft.

Fanerad i mahogny. Svängd rygg. Fast stoppad sits. Hjultrissor.

Bruksslitage. Fanerskador. Repor. Märken.

Lähtöhinta
2 500 SEK