FÅTÖLJER, ett par, "Spanska stolen", Borge Mogensen, Fredericia Stolefabrik, 1900-talets andra hälft.

Ek. Naturfärgat skinn.

Bruksslitage, fläckar, repor.

Lähtöhinta
15 000 SEK