NATTYGSBORD, trä och marmor, 1900-talets mitt.

Rak form, dörr i front, svängda ben. Skiva i marmor. Kvadratisk skiva. Höjd 78, bred 37.

Slitage. Troligen senare och ej tillhörande skiva. Senare bemålade.

Lähtöhinta
3 000 SEK