593610

Ulrica Hydman-Vallien

(Ruotsi, 1938-2018)
Ulrica Hydman-Vallien
(Ruotsi, 1938-2018)

VAS, glas, "Open Minds Guld", Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda, signerad, sent 1900-tal.

Guldfärgad med dekor av ansikte. Höjd 25,5 cm.

Sedvanligt ytslitage, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet