TAKLAMPA, "Corona", Jo Hammerborg, Fog & Mørup, 1900-talets andra hälft, höjd 47 cm.

Delvis lackerad metall. Diameter 23 cm.

Sedvanligt ytslitage, repor, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK