PARTI STINGHYLLOR, Nisse Strinning för String Design, 1950/60-tal.

Fanérat i teak. 6 hyllplan längd 68, djup 18 cm, 3 hyllplan längd 78, djup 30 cm. 2 svarta och 2 vita gavlar höjd 76 cm, djup 18 cm. 2 svarta gavlar höjd 76 cm, djup 28 cm.

Slitage. Fanérskador. Fläckar och repor. Skavda delar. Mindre rost.

Lähtöhinta
1 500 SEK