Barock

Barock

VÄGGBORD, barock, 1700-tal.

Svängd skiva. Kopplad benställning. Senare målning. Renoverat och kompletterat med senare skiva. Bredd 100. Djup 57. Höjd 71 cm.

Slitage, repor och märken. Förstärkt.

Lähtöhinta
2 500 SEK