LÅDFACK / KRYDDSKÄNK, 1800-talets mitt.

Tre hyllplan samt 22 lådor i olika storlekar. Senare beslag av smide samt senare målning. Renoverad. Bredd 86. Djup 42. Höjd 111 cm.

Slitage, repor och märken.

Lähtöhinta
7 000 SEK