KLAFFBORD, Karl Johan, 1800-talets mitt.

Fanerat med björk. Två lådor i sarg. Pelarfot med fyrdelad fotplatta. Längd 118 (87). Bredd 69. Höjd 75 cm. Nyckel finns.

Kompletterat med senare lås i lådor. Slitage, repor och märken. Torrsprickor.

Lähtöhinta
2 000 SEK