Muut
595107

VASER, 3 st, "Sputnik", troligen Asta Strömberg, Strömbergshyttan, 1900-talets tredje kvartal.

Klarglas. Märkta "Strömberg B 895" BHöjd 21,5 - 36,5 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK