595447

PARFYMFLASKOR, 2 st, glas och vitmetall, 1900-talets första hälft.

Dekor av rosor. Ena flaskan med lock. Höjd 13,5 cm.

Bruksslitage, repor. Ena flaskan saknar puff.

Lähtöhinta
2 000 SEK