Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

PARTI PORSLIN, 12 delar, Kina, Qingdynastin, mestadels, Qianlong, 1700-tal.

2 saltkar, 6 koppar fat, 2 koppar med aparta lock, fat.

Slitage, repor, sprickor.

Lähtöhinta
2 000 SEK