VÄGGTELEFON, LM Ericsson & Co, Stockholm, tidigt 1900-tal.

Träfodral. Höjd 65 cm.

Bruksslitage. Anlöpningar och fläckar. Märken och mindre skador. Låst. Ej funktionstestad. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK