BERGERER, ett par, louis quinze-stil, 1900-talets första del.

Uppsvängd stoppad rygg övergående i karmar, svängda ben, skuren dekor, delvis bronserad.

Bruksslitage. Senare målning och klädsel. Färgbortfall, repor och skav.

Lähtöhinta
4 000 SEK