SKEDAR, 11 st, silver, främst England, bland annat William Eley & William Fearn, London, 1816. Total vikt ca 405g

Längd 12,5-18cm.

Bruksslitage. Repor. Gravyr.

Lähtöhinta
1 500 SEK