BYRÅ, tillskriven Axel Larsson, Svensk Möbelindustri.

Björkfanerad. I fronten fem lådor. Rundade hörn. Ringhandtag i metall. Längd 105, bredd 45, höjd c:a 70 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, smärre fläckar och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK