BORD, Svenska Möbelfabriken, 1900-talets mitt.

Benställning av björk. Skivan fanerad med alm och rot. Kopplad benställning. Längd 110. Bredd 61. Höjd 61 cm.

Solblekt skiva. Smärre fanerskada. Slitage, repor och märken. Mindre skada på bordsskiva.

Lähtöhinta
2 000 SEK