BORDSLYSTRAR, ett par, gustaviansk stil. 1900-tal.

2 ljusarmar. Fyrkantig sockel i vit marmor. Stam i blått glas. Stomme i gulmetall behängd med olikformade prismor. Krön med halvmåne. Höjd 41 cm.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK