SERVERINGSVAGN, rostfri, 1900-talets tredje kvartal.

Rektangulär med avfasade hörn. Archibald and Sons enligt märkning på hjul. Bredd 59,5 cm, djup 40 cm, höjd 79 cm

Slitage, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK