PLAKETTER, 4 st, porslin, Kina, 1900-tal

Föreställande de fyra årstiderna, dekor av fåglar, blommor, bladverk och kalligrafi. Längd 75 cm. Bredd 22 cm.

Några repor och smärre nagg.

Lähtöhinta
10 000 SEK