SKÅL, silver, svenska importstämplar, 1931. Vikt 535 g.

Skål med dekor av åtta vertikala åsar och rund fot. Diameter 26, höjd 10 cm.

Bruksslitage i form av bl a repor. Fot med gravyr.

Lähtöhinta
2 000 SEK