SKRIVBYRÅ, 1800-talets mitt.

SKRIVBYRÅ, 1800-talets mitt.

Fyra lådor varav en med nedfällbar front med bakomliggande skrivinredning. Senare målning och beslag. Renoverad. Bredd 110. Djup 48. Höjd 99 cm.

Repor och märken. Torrspricka i gavlar. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
4 000 SEK