LAMPA, PeFeGe, omkring 1900-talets mitt.

Lackerad metall, med justerbara leder och en ljuspunkt. Etikettmärkt. Längd ca 140 cm.

Bruksslitage, repor med färgbortfall, mindre fläckar, smärre buckla. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK