Chanel

(Ranska, Founded in 1910)
Chanel
(Ranska, Founded in 1910)

AFTONVÄSKA, Chanel.

Svart skinn med logotype i gulmetall. Axelrem av kedja med skinn. Innerfoder av rött skinn med guldpräglad logotype. Ett öppet innerfack. Etikett med nr 46052019. Längd 19. Höjd ca 11 cm. Originalkartong.

Smärre repor. Kartong med slitage och revor.

Lähtöhinta
10 000 SEK