SKÅP PÅ BENSTÄLLNING, 1800-talets slut.

Målat. Skuren och svarvad dekor. Nedfällbar lucka med bakomliggande hyllplan. Underdel med hyllplan. Bredd 54. Djup 26. Höjd 126 cm.

Slitage, repor och märken. Torrspricka i krön. Något löst beslag. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK