BYRÅ, gustaviansk stil. 1900-tal.

Mahognyfanerad, bukig front med tre lådor, dragringar med rosett. Bredd 122, djup 61, höjd 91 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar, troligen senare benställning. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK