SOFFBORD, "Supercirkel", Bruno Mathsson & Piet Hein, Bruno Mathsson International, Värnamo.

Vit laminatskiva. Förkromade spännben. Etikettmärkt. Diameter 168 cm. Höjd 64 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Färgbortfall samt kantskador.

Lähtöhinta
2 000 SEK