SILVERFÖREMÅL, 4 delar, svenska stämplar 1900-tal. Vikt ca 424 g.

Bägare, GAB, 1939, höjd 15 cm. Pokal, GAB, 1915, höjd 12 cm. Skål, CG Hallberg, 1933, diameter 13 cm. Glasunderlägg, WA Bolin, 1943, monogram, diameter 10 cm.

Bägare med buckla på fot. Pokal med inskription. Några repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK