JARDINIERE MAJOLIKA Rörstrand 1800-talets slut.

Oval form på fort. Dekor av maskaroner, hänklar i form av tomtar. Längd 37 cm.

Krackelyrer. Obetydliga nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK