SERVERINGSVAGN, JH Fabrikerna, Sävsjö. 1950-tal.

Metallställning på fyra hjul. Två brickor i teakfanér. Märkt JH Fabrikerna, Sävsjö samt ÅRY Fanérprodukter, Nybro. Längd 52. Bredd 45. Höjd 61 cm.

Bruksslitage, repor och märken. Någon mindre fanerskada.

Lähtöhinta
1 500 SEK