FÅTÖLJER, 1 par snarlika, 1900-talets början.

Stomme av ek. Fast stoppad rygg och sits.

Olika klädsel samt fotavslutningar. Något lösa kantband. Slitage, repor och märken. Något fläckad klädsel.

Lähtöhinta
2 000 SEK