STOLAR, 4 st, "J48", Poul Volther, FBD Möbler, 1900-talets andra hälft.

Betsade stommar i lövträ med tygklädda sitsar.

Bruksslitage, mindre träsprickor. Tre sitsar saknar stoppning. Något lösa sitsar, då några skruvar saknas. Senare klädsel.

Lähtöhinta
2 000 SEK