GLASSERVIS, 30 delar, Hörningsholm, Gerda strömberg, Strömbergshyttan.

6 rödvinsglas, 12 vitvinsglas, 12 selterglas. Slipad och graverad dekor. Höjd 6-15 cm.

Slitage, två rödvinsglas med större fotnagg, några vitvinsglas med smärre fotnagg.

Lähtöhinta
4 000 SEK