Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

PUNSCHKOPPAR, 12 st, mestadels, Ceson, Göteborg, 1900-talets mitt. Vikt ca 370 gram.

Hamrad dekor. Höjd ca 5,5 cm.

Slitage, repor och märken/svaga bucklor. Mindre missfärgning samt anlupet.

Lähtöhinta
3 000 SEK