PARTI SILVER, 13 delar, bland annat en uppsatsskål CG Hallberg, Stockholm 1916. Vikt ca 333 gram.

Uppsatsskål med rik dekor i relief, höjd ca 13 cm. Skedar med genombrutet skaft, längd ca 12 cm.

Slitage, repor och märken, mindre bucklor. Mindre anlupet.

Lähtöhinta
3 000 SEK