VÄGGBONAD/MATTA, Franco Costa, Kasthall Ateljé AB, 1900-talets andra hälft, 155 x 134 cm.

"Americas Cup". Signerad och numrerad 4/8 à tergo.

Bruksslitage. Fläckar. Senare upphängningsanordning och textil undertill.

Lähtöhinta
2 000 SEK