SKRIVBORD, allmoge, 1800-tal.

SKRIVBORD, allmoge, 1800-tal.

Rak form med dörr på vardera sida, bakomliggande utdragslådor. Längd ca 112, djup ca 52, höjd ca 73 cm.

Slitage, repor och stötskador samt sprickor. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?