BARSKÅP, Art deco. 1930-tal

BARSKÅP, Art deco. 1930-tal

Intarsiadekor. Hyllor bakom dörrpar. Höjd 74, bredd 80, djup 29 cm. Nyckel finns.

Går ej att låsa. Slitage och smärre fanérskador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK