SÅSSLEVAR, 2 st, silver, Gustaf Möllenborg, 1855 resp Christian Brockmann, 1856, samt RAGUSKED, J.Hasselgren, 1848.

Total vikt inkl skaft 390 gram. Längd 30-44 cm.

Senare skaft. Slitage och bucklor.

Lähtöhinta
2 500 SEK