SNURRFÅTÖLJ MED FOTPALL, 1960-70-tal.

Förkromat underrede, svart skinnimitation. Höjd 100, bredd 50 cm. Pall längd 45 cm

Slitage, smärre skador.

Lähtöhinta
2 500 SEK