FÅTÖLJ/KARMSTOL, "Tulip", Preben Fabricius & Jørgen Kastholm, Kill International, Tyskland. 1960/70-tal.

Brunt skinn, vippbar, på trepassfot.

Slitage. Smärre märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK