KOLONNSKÅP, Danmark, Senempire, 1800-talets första hälft.

Rund form, björk samt dekordelar av betsat trä. Inredning med hyllor. Höjd 146 cm. Nyckel finns.

Låset fungerar ej. Slitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK