TAKLAMPA, järn, 1900-talets första hälft. Höjd ca 65 cm.

Genombruten dekor. Åtta ljuspunkter med glaskupor. Längd 75. Bredd 55 cm.

Ej funktionstestad. Anlupen. Repor och märken.

Lähtöhinta
2 000 SEK