SIDEBOARD, "Arild", Nils Johnsson, Troeds, Bjärnum, 1900-talets andra hälft.

Teak. Skjutdörrar med bakomliggande hyllplan. Mittdel med lådor. Raka kopplade ben. Bredd 190. Djup 43. Höjd 78 cm.

Repor och märken. Skiva med smärre fläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK